O nás

Kate & Tobi - Berlin boutique

 Kate a Tobi

Berlin Boutique přináší do Prahy to nejlepší z berlínské módní scény. Překvapí vás zajímavým dámským oblečením, které nepodléhá rychlým módním trendům. Jde vlastní cestou a svým neotřelým stylem podtrhuje šmrnc každé ženy.

Rukopis jednotlivých značek se liší, ale všechny, do jedné, spojuje kvalita, nadčasovost a také ekologický a fair-trade přístup, který je tolik typický pro berlínskou módu.

Seznamte se s Kate & Tobi

Za Berlin Boutiquem stojí Kate & Tobi, česko-německá dvojice, kterou spojuje láska k nevšední, ale kvalitní módě s dotekem punku. Duši a styl dává butiku, česká interiérová designérka, Kate. Manažerem a technickým mozkem společnosti je, ex-underground DJ, Tobi.

Kate sleduje berlínské návrháře. Zjišťuje, jak pracují, odkud berou materiály a zajímá se o kvalitu. Do butiku pustí jen to, za čím si 100% stojí. Tobi se stará o to, aby vše klapalo, jak má.

Pro ženy, které mají svou hlavu a styl

Kate & Tobi věří, že každá žena je originál. A zaslouží si víc než módní diktát „influencerek“ a šedobéžovou nudu, kterou chrlí gigantické módní řetězce. Pokud to vidíte podobně, zastavte se v Berlin Boutique, určitě budete nadšená.